E-Tahsilat ve GüvenliÖdeme Hizmeti

"Verdi" E-Tahsilat sistemini kullanırken siz değerli müşterilerimize bir ödeme sayfası açılır. Açılan ödeme ekranında kredi kartı ile ilgili alanları doldurarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra karşınıza ödemenin başarılı ya da başarısız, başarısız ise neden başarısız olduğuna ilişkin bir sonuç sayfası açılmaktadır.

MasterCard & Visa ve 256 Bit SSL Güvenlik

Free HTML5 Bootstrap Template

Ödeme İşlemi

MasterCard Secure Code

Ödeme aldığınız müşterilerimizin hiçbir kredi kartı bilgisi herhangi bir veri tabanı yada bir sunucu üzerinde saklanmamaktadır. Yapılan işlemler doğrudan, banka ile sizin aranızda güvenli sunucular üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Free HTML5 Bootstrap Template

Doğrulama Bilgisi

Verified By Visa

Yani ödeme yaptığınız zaman, cep telefonunuza "SMS" Kısa mesaj olarak banka tarafından şifre gönderilmektedir. Bu gelen şifreyi ilgili alana yazdığınızda işlem tamamlanmaktadır. 3D Secure ve 256 Bit SSL sertifikamız bulunmaktadır.

Free HTML5 Bootstrap Template

Ödeme Sonucu

SSL Secure

Sonuç sayfasında 3D Doğrulama Başarılı ve Ödeme Gerçekleştirilmiştir yazısı ekrana geldiğinde ilgili tutar kredi kartından çekilir ve ardından firmanın sanal pos hesabına yatırılır. Banka onay sayfasında müşteriler için provizyon onay numarası da alınabilmektedir.

Verdi Home Mağazası
Verdi Corner Noktası
Müşteri Tahsilatı

E-Tahsilat SistemiÖzellikleri

E-Tahsilat Nedir ?

Güvenli sanal pos altyapısı ve e-tahsilat sistemi. 3D Secure uyumlu, uluslararası PCI DSS güvenlik standartlarına sahip, çok dövizli ve çok dilli çalışabilen online tahsilat sistemidir.

Teknik Özellikler

"Verdi" E-Tahsilat Sistemi 3D Secure uyumlu e-tahsilat altyapısı ile tüm işlemler 256 Bit SSL ile şifrelenerek yapılmaktadır. Tüm ödeme işlemleri müşteri ve banka arasında gerçekleştirilmektedir.

Mobil Uyumluluk

Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile uygulama indirmeye gerek kalmadan mükemmel çalışma ve uyumluluk.

TL, USD VE EURO TAHSİLATI

Tek Çekim ve Taksitli olarak ödeme yapabilme imkanı. Türk Lirasının yanı sıra USD, EURO, GBP para birimi seçenekleri ile de ödeme yapabilme özelliği.

İlkelerimiz

Misyonumuz

İnsan ve çevre sağlığına duyarlı Takım çalışması ve sürekli gelişme felsefesine odaklı, Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hayatına değer katan ürün ve hizmetler sunmak.

Devamı

Prensiplerimiz

Temel prensibimiz insan ve çevre sağlığına duyarlı takım çalışması ve sürekli gelişim felsefesine odaklı, Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hayatına değer katan ürünler ve hizmetler sunmak.

Devamı

Tanrıverdi Holding

Bugün, dünyanın önde gelen entegre perde üreticilerinden biridir.

Devamı

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak.

Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, Tanrıverdi olarak her zaman en mükemmeli geliştirip taşımaya devam edeceğiz.