Tanrıverdi Tekstil San. ve Paz. A.Ş.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu


İptal ve İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3D Secure veya Mail Order ile yapılan tahsilatlarda itiraz süreci "3" iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza iade talebinde bulunmasından "3" iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapılıp müşteriye bilgi verilecektir. Firmamız peşin çalışmakta olup fatura tarihinden 3 iş gününden sonra ki talepler değerlendirilmeyecektir.


Kişisel Bilgi Güvenliği

tahsilat.verdihome.com.tr sitemizden ödeme yapan müşterilerimizin, tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir. Kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.


Ödeme Bilgilerinin Güvenliği

tahsilat.verdihome.com.tr 256 Bit (SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir). Yapılan ödemelerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256 Bit SSL sertifikası şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulma sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmektedir. Tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde sayfamız tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir. Sistemimizde 3D Secure Doğrulama Sistemi ve SSL Sertifika Kullanılmaktadır.


Güvenlik Uyarısı

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir. Kredi kartının çalınması,kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir. tahsilat.verdihome.com.tr tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.


Tanrıverdi Tekstil San. ve Paz. A.Ş.

İş Bu Sözleşmeden Doğabilecek Tüm Uyuşmazlıkların Giderilmesinde Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri Yetkilidir.