Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

tahsilat.verdihome.com.tr

İptal ve İade Şartları
Online tahsilat sisteminden 3D Secure veya Mail Order ile yapılan tahsilatlarda itiraz süreci "3" iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza iade talebinde bulunmasından "3" iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapılıp müşteriye bilgi verilecektir. Firmamız peşin çalışmakta olup fatura tarihinden 3 iş gününden sonra ki talepler değerlendirilmeyecektir.

Kişisel Bilgi Güvenliği
tahsilat.verdihome.com.tr sitemizden ödeme yapan müşterilerimizin, tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir. tahsilat.verdihome.com.tr kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgilerinin Güvenliği
tahsilat.verdihome.com.tr bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak, gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır. tahsilat.verdihome.com.tr 256 Bit ( SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir. ) Yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulma sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olatak bankaya iletilmektedir. Tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde sayfamız tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir. Sayfamızda 3D Secure Doğrulama Sistemi ve SSL Sertifika Kullanılmaktadır.

Güvenlik Uyarısı
Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir. Kredi kartının çalınması,kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir. verdihome.com.tr tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.

tahsilat.verdihome.com.tr

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İl merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.